Produktai

Unikalaus elastingumas prie aukštų temperatūrų!

KLINGER Expert nemokama programinė įranga yra paprastas ir galingas įrankis sujungimo sandarumo skaičiavimui prie realių darbinių parametrų.

Unikali daugiasluoksnės sandarinimo medžiagos koncepcija.
Populiariausia universali Klinger tarpinių medžiaga Lietuvoje.

Platus asortimentas aukščiausios kokybės lakštinių beasbestinių sandarinimo medžiagų plačiam panaudojimui. Šios medžiagos nusako šiuolaikiškus pramoninio sandarinimo standartus, yra lengvai pjaunamos ir panaudojamos. Visos medžiagos turi KLINGER 3xA padengimą nuo sukibimo su flanšo paviršiumi.

universalios išplėsto grafito armuotos sandarinimo medžiagos tinkamos plačiam panaudojimui. Dažniausiai naudojamos aukštoms temperatūroms ir garams nes nekietėja ir atlaiko cikliškumus.

Metalinės tarpinės su spirališkai susuktu sandarinimo elementu ir grafitiniu užpildu. Ekonomiškai efektyvus sprendimas sandarinti ypatingai didelių apkrovų flanšinius vamzdyno sujungimus. Puikiai tinka ekstremaliam cikliškumui, aukštoms temperatūroms ir slėgiams.

Tai universalios tarpinės iš metalinio dantyto profilio padengto išplėsto grafito sluoksniais. Šios tarpinės užtikrina sandarumą esant plačiausiam apspaudimo, apkrovos ir temperatūrų diapazonui, todėl puikiai tinka šilumokaičių ir panašios įrangos sandarinimui.

Šios kompaktiškos ir mobilios staklės gali būti paprastai ir saugiai pernešamos, lengvai tvirtinamos prie darbo stalo. Staklėmis galima greitai ir patogiai išpjauti tarpines rankiniu būdu iš įvairių medžiagų: su armavimu ir be.

Greitas standartinių matmenų tarpinių pristatymas iš sandėlio Klaipėdoje