Produktai

Unikalaus elastingumas prie aukštų temperatūrų!

Gaminame visų tipų sandariklius hidraulikai ir pneumatikai. Nestandartinių matmenų sandariklius gaminame pagal SKF (Economos SealJet) technologiją per 1-2 darbo dienas, o skubiuoju atveju – tą pačią dieną.

KLINGER Expert nemokama programinė įranga yra paprastas ir galingas įrankis sujungimo sandarumo skaičiavimui prie realių darbinių parametrų.

Aukščiausios kokybės EagleBurgmann sandarinimo įkamšos siurblių velenų sandarinimui

Klingerio stiklai yra kompanijos Klinger seniausias produktas. Lygio stiklas yra svarbiausias komponentas skysčio lygio matuoklyje. Klinger lygio stiklai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės, labai tvirto ir užgrūdinto borosilikatinio stiklo.

Bendradarbiaudami su stambiausiais Europoje tiekėjais galime pasiūlyti aukščiausios kokybės tepalinius veleno riebokšlius iš NBR ir Viton (FKM) medžiagų už geriausią kainą. Tiekimas tik pagal atskirą užsakymą.

Aukščiausios kokybės ir stiprumo Klinger skysčio srauto stebėjimo indikatoriai su originaliais "extra" kietumo Klinger borosilikatiniais stiklais

Žinome viską apie o-žiedus ir tiekiame juos bet kurių matmenų ir iš įvairių medžiagų: NBR, Viton (FPM), EPDM, PTFE, TTV, FEP, Aflas®, Kalrez® / Chemraz® / Isolast® / Perlast® (FFKM) ir kt.

Platus sandarinimo įkamšų asortimentas vožtuvams, grafitniai sandarinimo žiedai uždaromajai armatūrai.

Originalios konstrukcijos, aukščiausios kokybės ir stiprumo Klinger skysčio lygio stebėjimo indikatoriai su originaliais "extra" kietumo Klinger borosilikatiniais stiklais.

Unikali daugiasluoksnės sandarinimo medžiagos koncepcija.
Populiariausia universali Klinger tarpinių medžiaga Lietuvoje.

EagleBurgmann gamina pilną spektrą mechaninių sandariklių siurbliams. Komponentiniai sandarikliai yra standartizuotos konstrukcijos dažniausiai viengubi sandarikliai ir originaliai montuojami į daugelio gamintojų siurblius

Lipni sandarinimo juosta iš išplėsto PTFE – tai paprastas ir universalus sprendimas sandarinti sudėtingų kontūrų sudūrimus.

Belzona® 1000 klasė - Mechanizmų ir detalių apsauga, remontas ir atnaujinimas.

BIRKOSIT Dichtungskitt® sandarinimo pasta yra skirta pramoninės įrangos plokščiųjų sudūrimų sandarinimui esant labai aukštoms temperatūroms (iki +900°C) ir slėgiams (iki 250 bar).

Tiekiame plataus asortimento standartinius guminius profilius ir gaminame nestandartinius pagal užsakovo specifikaciją.

Plieniniai kompensatoriai skirti aukštos temperatūros ir aukšto slėgio vamzdynų judesiams kompensuoti.

Lipni gofruota grafitinė juosta naudojama sandarinti sudėtingus kontūrus prie aukštesnių temperatūrų, o taip pat ir metalinių tarpinių sandarinimo sluoksniams atnaujinti.

Karšto formavimo (liejimo) būdų gaminame įvairius nestandartinius gumos gaminius: membranas, diafragmas, tarpines ir kt.

Audekliniai kompensatoriai yra ekonomiškas sprendimas vidutinės temperatūros dujinių terpių vamzdynams, ypatingai gerai tinka agresyvioms dujoms su drėgme.

FILLING basic®, FILLING 1000® ir FILLING 2000® yra naujos kartos sandarinimo pastos iš BIRKOSIT gamintojo skirtos sandarinti labiau pažeistus ar nelygius paviršius (tarpams net iki 1,0 mm) prie ekstremalių darbinių sąlygų

Platus asortimentas aukščiausios kokybės lakštinių beasbestinių sandarinimo medžiagų plačiam panaudojimui. Šios medžiagos nusako šiuolaikiškus pramoninio sandarinimo standartus, yra lengvai pjaunamos ir panaudojamos. Visos medžiagos turi KLINGER 3xA padengimą nuo sukibimo su flanšo paviršiumi.

EagleBurgmann kasetiniai sandarikliai lengvai ir patikimai montuojami į siurblius, nes savo konstrukcijoje turi įvorę ir prijungimo korpusą. Kompaktiniai kasetiniai sandarikliai CARTEX dažniausiai yra skirti cheminiams siurbliams su nedidelėmis apkrovomis, o API 682 klasifikuoti sandarikliai skirti užtikrinti patikimą darbą pačiose sudėtingose sąlygose.

Belzona® 2000 klasė - elastingi remontiniai ir apsauginiai produktai atsparūs abrazyviniam poveikiui.

Aukščiausios kokybės sandarinimo pasta iš GRAFTECH skirta sandarinti sriegius prie aukštų parametrų: temperatūroms iki +635 °C ir slėgiams iki 160 bar