Apie mus

UAB Sandarinimų pasaulis nuo 1998 metų specializuojasi pramoninių įrenginių ir konstrukcijų sandarinimo produktuose ir sandarinimo problemų sprendime.

UAB Sandarinimų pasaulis atstovauja žinomus pasaulinius gamintojus: KLINGEREagleBurgmannBELZONA ir taip pat vykdo sandarinimo produktų gamybą Klaipėdoje: gaminame sandariklius hidraulikai ir pneumatikai iš gumos ir poliuretanų, tarpines flanšiniams sujungimams, remontuojame mechaninius sandariklius siurbliams.

UAB „Sandarinimų pasaulis“ yra vienintelė kompanija Lietuvoje, kuri yra įdiegusi kokybės vadybos sistemą pagal LST EN ISO 9001:2008 pramoninių sandarinimo produktų gamybos, tiekimo ir techninio palaikymo srityje.

Mūsų specialistai yra sukaupę didžiulį teorinių ir praktinių žinių bagažą ir glaudžiai bendradarbiauja su įvairių poreikių specialistais: projektuotojais, tiekėjais, remontininkais ir eksploatuotojais.

Kreipkitės,
ir mes pasiūlysime Jums tinkamą sandarinimo produktą ar sandarinimo sistemą, atliksime esamų sandarinimo sprendimų eksploatavimo tinkamumo įvertinimą, gedimų ir gerinimo galimybių analizę.